Thursday, May 6, 2021

Senarai calon Warisan Plus bagi PRN Sabah

Other News

Berikut adalah senarai calon Parti Warisan Sabah (Warisan) Plus bagi kerusi Dewan Undangan Negeri (DUN) Sabah yang akan bertanding pada Pilihan Raya DUN hujung bulan ini yang diumumkan oleh Presiden Warisan Mohd Shafie Apdal, di Kota Kinabalu, hari ini.

1.Banggi-Mohammad Mohamarin

2.Pitas-Sh Azman Sh Along

3.Tanjong Kapor-Chong Chen Bin

4.Bandau-Majamis Timbong

5.Pintasan-Mohd Safian Saludin

6.Usukan-Abd [email protected] Bakhrin Mohd Yusof

7.Sulaman-Aliasgar Basri

8.Pantai [email protected] Sijim

9.Karambunai-Ahmad Jais Otong

10.Darau-Azhar Matusin

11.Likas-Tan Lee Fatt

12.Luyang-Phoong Jin Zhe

13.Tanjung Aru-Wong Hong Jun @ Junz Wong

14.Petagas-Awang Ahmad Shah

15.Tanjung [email protected] Wasli

16.Kapayan-Jannie Lasimbang

17.Moyog-Darell Leiking

18.Limbahau-Juil Nuatim

19.Kawang-Musli [email protected]

20.Pantai Manis-Yahiya Awang Kahar

21.Bongawan-Dr Daud Yusof

22.Membakut-Dr Mohd Kamarudin Abd Hamid

23.Lumadan-Ag ku Zaidi Pg Wahab

24.Sindumin-Dr Yusoff Yacob

25.Kundasang-Siriman @ Mohd Fazid Basir

26.Karanaan-Awasi [email protected] Abdul Ghani

[email protected] Dhoms Saili @Soili

28.Liawan-Rasinin [email protected]

29.Melalap-Peter Anthony

30.Tulid-Mudi Dubing

31.Sugut-Norsabrina Japar

32.Gum-Gum-Arunarnsin Taib

33.Sg Manila-Dr Mahmud Sudin

34.Sungai Sibuga-Armani Mahiruddin

35.Sekong-Alias Sani

36.Karamunting-Hiew Vun [email protected] Hiew

37.Elopura-Chong Ket Kiun

38.Tanjong Papat-Poon Ming Fung @ Frankie Poon

39.Lamag-Mohd Ismail Ayob

40.Sukau-Amrah Liwangsa

41.Tungku-Assafal P Alian

42.Segama-Mohamaddin Ketapi

43.Silam-Dumi Pg Masdal

44.Kunak-Norazlinah Arif

45.Sulabayan-Dr Jaujan Sambakong

46.Senallang-Mohd Shafie Apdal

47.Bugaya-Manis Muka Mohd Darah

48.Balung-Andi Rus Diana Andi Paladjareng

49.Apas-Amrullah Kamal

50.Sri Tanjong-Justin Wong Yung Bin

51.Kukusan-Rina Jainal

52.Tanjung Batu-Mohd Afsar Abdul Latif

53.Merotai-Sarifuddin Hata

54.Sebatik-Hassan A Gani Pg Amir

Senarai calon untuk Pertubuhan Kinabalu Progresif Bersatu (Upko)

1.Bengkoka-Junsim Rumunzing

2.Tandek-Padis Majingkin

3.Kadamaian-Ewon Benedick

4.Kiulu-Madius Tangau

5.Kuala Penyu-Nelson W Angang

6.Paginatan-Georgina L.George

7.Tambunan-Dr Nayan [email protected]

8.Kemabong-Dr Lucas Umbul

9.Nabawan-Albert Aguir

10.Telupid-Felix Joseph Sitin

11.Labuk-Dennis Tweening Rantau

12.Kuamut-Benson Inggam

Follow us on Telegram for the latest updates: https://t.me/malaysianow

Subscribe to our newsletter

To be updated with all the latest news and analyses.

Related Articles